הכל למשפחה בהרצליה

קהילה, משפחה וילדים אלו הם נושאים מרכזיים עליהם עיריית הרצליה שמה דגש מיוחד.

לב ליבה של העיר הרצליה הוא תושביה, ולכן העירייה מרכזת את מירב המשאבים והמאמצים לטיפול וקידום אוכלוסיית ומשפחות העיר. בין אם מדובר על פעילויות, סדנאות, הרצאות ומרכזי בילוי בעיר לילדים  ולמשפחה – חשיבות הנושא היא רבה. מדי שנה מגוון הפעילויות עבור משפחה הרצליה הולך וגדל וכך גם מגוון אפשרויות ההעשרה והלימוד בשעות אחה"צ עבור הילדים. פעילויות העשרה ופעילויות הנאה לילדים ולטף נגישות ומגוונות מאוד בעיר הרצליה.

שירותים ופעילויות למשפחה – בהרצליה

משפחה הרצליה זהו כאמור אחד הנושאים החשובים ביותר לעירייה ומשום כך מגוון של שירותים מונגשים לתושבי העיר ולמשפחות העיר, בצורה נוחה ופשוטה. בין אם מדובר על מרכזי חינוך וקהילה לשעות אחה"צ, ובין אם מדובר על שירותים משפחתיים של ליווי וקידום המשפחה – לכל אלו משפחות הגרות בהרצליה מוצאות מענה מידי ומדויק.

בהרצליה המשפחות ותושבי העיר הם העיקר, כאשר העירייה מקדמת ומטפחת במקביל אספקטים שונים חשובים מאוד כמו קידום פארקי התעשייה וההייטק, איכות הסביבה, וקידום החינוך המיוחד וחינוך העשרה לילדים ולמחוננים.

משפחה הרצליה היא עולם ומלואו, וכל משפחה זוכה לשירות מקסימאלי מהעירייה ומהמרכזים השונים הפרוסים ברחבי העיר, לכל צורך שהוא. מענה מיטבי, מקצועי ושירותי הוא בליבת העשייה של העיר. כל משפחות ותושבי העיר נהנים וצומחים בהרצליה.

דילוג לתוכן