כולם קוראים ספרים בהרצליה

בהרצליה ישנה חשיבות יתרה להטמעת הרגלי קריאת ספרים בקרב שכבת הגיל הצעירה.

ידועה לכולם חשיבות קריאת הספרים ואנשים רבים מאוד אוהבים לקרוא ספרים. עיריית הרצליה מקדישה משאבים רבים להטמעת הרגלים לימודיים בקרב שכבות הגיל הצעירות, כאשר אחד מפרוייקטי הדגל החשובים הינו קריאת ספרים. בבתי הספר העירוניים מוצבות פינות ייעודיות לקריאת ספרים, בעיצוב מיוחד ועם ריהוט המותאם לילדים. ולא רק בבתי הספר. בם במרכזים העירוניים השונים כמו הספריות העירוניות, מרכזי התרבות ואפילו בבתי הקפה תוכלו למצוא מדפי ספרים הנגישים לכולם, וניתן לשאול או להשאיל ספרים בצורה נוחה.

חווית קריאת ספרים לכל המשפחה – בהרצליה

בהרצליה הספרים נגישים לכולם ומתקיימות בתוך כך בספריות העירוניות שעות סיפור קסומות להורים וילדים. תוכלו להגיע עם ילדכם בשעות הצהריים ואחה"צ ובחופשות גם בשעות הבוקר, ולהנות משעות סיפור כל המשפחה בצורה חווייתית ויוצאת דופן.

בהרצליה מקדמים את חשיבות קריאת הספרים לא רק בקרב הדור הצעיר אלא גם בקרב שכבות הגיל הבוגרות. תוכלו לשבת בחנויות הספרים שבעיר, להנות מכוס קפה וממפגשי הרצאות מעמיקים עם סופרים שונים. מפגשים אלו מתקיימים לאורך כל השנה, בממוצע אחת לחודש, וכל תושבי העיר מוזמנים להנות מכך. תוכלו להירשם למפגשים ספרים ומה שמאחוריהם דרך אתר העירייה ובבתי הקפה שבעיר. גם במתנ"סים הרבים הפזורים בעיר, ניתן להירשם להרצאות על ספרים ומה שמאחוריהם.

דילוג לתוכן