כלי תחבורה חשמליים מתקדמים בהרצליה

תחום כלי תחבורה חשמליים הרצליה תופס תאוצה, והעירייה מקדמת מגוון של פרויקטים וחידושים בנושא, לרווחתם של תושבי העיר ובעלי העסקים בעיר.

מגוון של כלי תחבורה חשמליים כמו רכבים חשמליים, אופניים חשמליות, סגווי וקורקינט חשמלי הולכים ונעשים פופולאריים יותר ויותר בתוך שבילי העיר ובמסלולי הנסיעה הייעודיים. העירייה אף הקימה מגרש ייעודי להדרכה ונסיעה בטוחה באופניים חשמליות, וכלל תושבי העיר מוזמנים לעבור הדרכה ולהנות מנסיעה בטוחה יותר בתוך העיר, ומחוצה לה.

במגוון לוקיישנים בעיר תוכלו למצוא חנויות ושירותי תיקון נגישים עבור אופניים חשמליים וסגווי, כמו גם עבור קורקינט חשמלי. הצפי הוא כי בשנים הקרובות ממש יופיעו על הכבישים יותר ויותר כלי רכב חשמליים מסוג מכונית חשמלית, והעירייה מקצה תקציבים ומקדמת את הנושא בכמה רבדים במקביל.

עובדי הייטק וארגונים בהרצליה – נוסעים בכלי תחבורה חשמליים

ריכוז של חברות הייטק וסטרטאפים בהרצליה מאפשר למגוון העובדים בסקטור הזה לבצע מדי יום נסיעה פשוטה וקלה באמצעות כלי תחבורה חשמליים הרצליה. נסיעה קלה ובטוחה מהרכבת אל מקום העבודה, וחזור אל תחנת הרכבת תוך כמה דקות, ותוך צמצום פליטת גזי החממה ותרומה לאיכות הסביבה. מגוון של ארגונים וחברות השומרים ומטפחים סביבה ירוקה נמצאים בתוך העיר הרצליה, כמו גם נגישות וזמינות של אנשי מקצוע וחלקי חילוף עבור כל מה שצריך בכלי תחבורה חשמליים ולרווחת התושבים.

דילוג לתוכן