מועדון שייט הרצליה: זה הזמן להנות מהחיים

מועדון השייט יאכטיים בהרצליה הוקם כדי לאפשר לכל מי שרוצה להגשים חלום ולהנות משיט באופן מקצועי – לעשות זאת. מלבד האפשרות לעסוק בשיט כתחביב, למועדון יש מטרה נוספת והיא להוכיח לכולם שגם בישראל סקיפרים יכולים ומוכנים לעמוד בתחרות.

בשביל להגשים את כל המטרות לשמן הוקם המועדון, הנאה, חוויה, ספורט ותחרות, נרכשו למועדון השייט חמש יאכטות יפהפיות שיאפשרו ללומדים ולחברי המועדון להגיע עם כישורי השיט שלהם לרמות גבוהות ביותר.

בית הספר של מועדון יאכטיים מעביר קורס סקיפרים ברמה מקצועית, כשמטרת מסלול הלימודים היא לא רק לקדם את הלומדים להוציא רישיון שיט, אלא ללמוד באמת איך לשלוט ביאכטה באופן נכון, עם ביטחון, ולהנות מכל רגע.

אחרי שתוציאו את הרישיון תוכלו להצטרף אל יאכטיים – מועדון שייט הרצליה ,שהוא לחלוטין שם נרדף לאווירה כיפית של בילוי המשלבת מקצועיות ותחרותיות. חברי המועדון יוצאים יחד להפלגות בעולם, מטיילים במקומות מיוחדים ונהנים ממגוון חוויות משותפות יוצאות דופן.

יאכטיים הרצליה – בדרך להיות מועדון השיט המקצועי בארץ

המועדון משקיע רבות בכדי להתקדם מבסיס מוצאו במרינה הרצליה במטרה להגיע לשיתופי פעולה עם בסיסי שייט איכותיים נוספים במיקומים מעניינים ברחבי העולם. המטרה היא שחברי מועדון יאכטיים ובוגרי בית הספר יוכלו להשתפר כל הזמן ולהתקדם מבחינה מקצועית, באופן המהנה והמעשיר ביותר.

בתחום השייט יש אפיקים רבים, ובמועדון תפגשו כל מיני שייטים, תכירו סגנונות שייט שונים ותלמדו מה מתאים לכם באופן אישי.

יש מי שמחפשים פאן ונוחות, יש גם שהפן ההרפתקני בשייט מדבר אליהם, יש מי שאוהבים הפלגות ארוכות, ויש מי שהדרייב שלהם הוא לשייט תחרותי. במועדון של יאכטיים כל אחד יכול למצוא את הנישה בתחום השייט אליה הוא מתחבר. חשוב לציין כי מבחינת המועדון, בכדי להשתלב בשייט תחרותי אין צורך ברקע או בניסיון קודם, כל מי שמעוניין להשתלב בשייט תחרותי יוכל לעשות זאת כיוון שהקבוצות נחלקות לרמות שונות ויש מקום מתאים לכל אחד שרק ירצה.

קורס סקיפרים ביאכטיים

ללימודי שייט ביאכטיים הרצליה יש הרבה מאוד יתרונות ברורים, המועדון ובית הספר מחזיק ביאכטות חדשות ומאובזרות ברמה גבוהה, ישנה אפשרות להתאים את מסלול הלימודים לפי צרכים אישיים ולבנות תוכנית לימוד מותאמת אישית בכל ימות השבוע. במסגרת הלימודים מוצעים לסקיפרים החדשים פעילויות בהתאמה לרמות שונות, כאשר כל פעילות מונחית על ידי מדריכים מוכרים הידועים כימאים הטובים וביותר בארץ.

צוות מקצועי –הצוות המקצועי של יאכטיים המנוהל על ידי טניה גולדברג ויואב פוגטש שהם ימאים אמיתיים המהווים דוגמא ומופת בענף, מורכב ממדריכים מובילים בתחום בארץ. ניסיון רב שנים ומעורבות הדוקה עם התלמידים ועם חברי המועדון לצד הכרה והבנה מעמיקה של הים וכיצד יש להתנהל בו עם כלי שייט, מעניקים לצוות שלנו ערך מוסף רב, שללא ספק בא הן לטובת התלמידים בבית הספר והן לטובת חברי המועדון.

מיקום נוח – מועדון ובית ספר יאכטיים נמצא בכתובת הצדף 1, במרינה הרצליה. המועדון ובית הספר נמצאים ממש במרינה על שפת הים, מה שמאפשר כמובן לצאת לשייט בחופי הרצליה במהלך הלימודים.

המרינה בהרצליה נחשבת לאזור הטוב ביותר בישראל ליאכטות, גם לצורך לימודי וגם לשם הפלגות ועבודה על כושר ההתמצאות בים.

יאכטות – היאכטות במועדון הן חשות, מפוארות ומפנקות. כל היאכטות המשמשות את המועדון ואת בית הספר מאובזרות במה גבוהה ומתוחזקות באופן המותאם לאקלים בארץ.

 

קרדיט תמונה FREEPIK

דילוג לתוכן