פעילויות ספורט לתושבי הרצליה

פעילויות ספורט למשפחה ולקהילה זוכות לדגש מיוחד בהרצליה,

כאשר כל תושבי העיר נהנים מהאפשרות לקחת בחלק בצעדות, קבוצות ריצה עירוניות, תחרויות חובבנים ותחרויות מקצועיות. העירייה מנגישה תשתיות רבות לפעילות ספורטיבית בעיר ובתוך כך ישנה פריסה משמעותית ורחבה של מסלולי הליכה לרווחת התושבים בכל השכונות. ספורט הרצליה הוא אחד הנושאים החשובים ביותר אשר העירייה רואה לנגד עיניה, וכל תושבי העיר נהנים מכך.

שומרים על אורח חיים בריא בהרצליה 

הרצליה הינה עיר הדוגלת באורח חיים בריא, ובתוך כך מגוון של אפשרויות קיימות עבור התושבים. לרווחת התושבים עומדים מתנ"סים עירוניים עם מגוון שיעורי התעמלות וספורט, פריסה רחבה של חדרי כושר, מסלולי הליכה, הפנינג של ספורט, שיעורי חינוך גופני בבתי הספר כולל מגמה מיוחדת של כיתת ספורט. תושבי הרצליה יכולים להתאמן בצורה אישית או קבוצתית עם מאמני עושר אישיים וקבוצתיים.

ספורט הרצליה עבור התושבים גם כולל הרצאות בנושא אורח חיים בריא ושמירה על תזונה נבונה, וכל תושבי העיר נהנים מכל המכלול תחת מעטפת רחבה של שירותים והסברה.

גם בעלי העסקים בעיר נהנים מכך כאשר הם יכולים לשלב עבור העובדים חדרי כושר בבנייני המשרדים ובמרכזי התעסוקה. חלק ניכר מבנייני המשרדים בהרצליה מאובזרים בחדרי כושר ומדריכים מקצועיים. גם בריכות שחייה, מגרשי טניס וכדורגל ועוד – זמינים עבור התושבים בפריסה רחבה באזורים השונים בהרצליה.

דילוג לתוכן