תחבורה ירוקה וחכמה בהרצליה

בהרצליה חיים מעל ל100,000 תושבים וזה עוד לפני שכוללים בתחשיב את ההייטקיסטים הרבים שפוקדים את הכניסות והיציאות מהעיר מדי יום

למקומות עבודתם הממוקמים בהרצליה. ולכן בהרצליה ישנה חשיבות עליונה לקידום נושא תחבורה ירוקה. תחבורה ירוקה הרצליה משמעות הדבר הינה שילוב והטמעה מוגברים של אוטובוסים ירוקים וחכמים מבוססי מנוע חשמלי בלבד ושל רכבים חכמים שלא צורכים דלק. במקביל ועם התפתחות הדברים, הולכת וגוברת המגמה של מכוניות היברידיות אשר נראות על הכבישים. עיריית הרצליה רואה בנושא חשוב מאין כמוהו ומקדישה משאבים רבים – לצרכי תחבורה ירוקה.

בהרצליה חושבים ירוק!

הרצליה היא אחת הערים המבוקשות ביותר למגורים בישראל כולה, ולכן נדרש למקסם את הפתרונות עבור איכות החיים של תושבי העיר, עם אוויר נקי וסביבה ירוקה. תחבורה ירוקה היא אלמנט מרכזי וחשוב בהפיכת סביבת התושבים לירוקה ונעימה. שלא תטעו – הרצליה היא ירוקה מאוד כבר עכשיו. אבל עיריית הרצליה שואפת להיות חוד החנית בתחום מבין כל הערים בישראל, ולכן לאורך כל השנה מקודמים פרויקטים ומיושמים פתרונות שונים בנושאי תחבורה ירוקה הרצליה. תושבי הרצליה ובעלי העסקים שבעיר נהנים מכל מאוד, כמו גם כוח העבודה הרב שגר מחוץ לעיר ופוקד את הרצליה עצמה מדי יום במהלך השבוע. הרצליה היא עיר נעימה ונפלאה למגורים ולתעסוקה, עם אוויר נקי, תחבורה חכמה וחדשנות עירונית מתקדמת ביותר.

דילוג לתוכן